MOŽNOSTI PLATIEB:

 

PLATBA PLATOBNOU KARTOU

 

 alebo:

 

alebo:

alebo:

______________________

 

  ______________________

 

 

   ______________________

 

 

______________________

 

NÁŠ FACEBOOK:

 

https://www.fb.com/hirjakbros

 

Kontakty

HIRJAK BROS s.r.o.
Novohradská 4862/37
98401 Lučenec, Slovensko
tel: +421/944188146
info@hirjakbros.com
IČO: 48060054
IČ DPH: SK2120039504

Novinky

arr3farebná paleta dostupných kožíFarba: ČIERNA Farba: ČERVENÁ ...

» O nás
o spoločnosti HIRJAK BROS s.r.o.

O nás

 

HIRJAK BROS s.r.o. je SLOVENSKÁ rodinná firma zaoberajúca sa výrobou a následným predajom exkluzívnych kancelárskych potrieb. Všetky výrobky vyrábame ručne pričom používame iba najkvalitnejšie materiály prvej akostnej triedy.

Hovädzie usne nakupujeme výhradne od výrobcov zo Slovenska, ktorí ich spracovávajú tradičným prírodným spôsobom bez využitia moderných a agresívnych chemických postupov. Taktiež aj samotné šitie výrobkov prebieha výhradne s využitím tradičných výrobných metód.

Všetky produkty vyrábané našou rodinnou firmou sú vyrábané ručne, čo zaručuje, že každý kus si vyžaduje pri výrobe individuálny prístup. Takto vyrobený výrobok sa na rozdiel od strojovo spracovanej produkcie vyznačuje prvotriednou kvalitou, ktorá vydrží aj pri každodennom používaní doslova po celé generácie.

 

Kúpou výrobkov od spoločnosti HIRJAK BROS s.r.o., objavíte tradičnú kvalitu kožených výrobkov, akú si mohli dopriať naši starí rodičia, kvalitu, ktorá sa po nástupe strojovej výroby v dnešnej dobe už takmer vytratila.

 

"Objavte spolu s nami výrobky, ktoré majú vlastnú dušu."

 

 

Začiatky...

Na začiatku tu bola myšlienka. Myšlienka robiť veci inak, než konkurencia. Rozhodli sme sa slovenskému spotrebiteľovi priniesť kvalitné kožené zápisníky a diáre, ktoré budú celkom iné ako tie, ktoré nájdete v obyčajnom papiernictve. Denníky a zápisníky, ktoré budú kvalitné, ručne viazané v tej najkvalitnejšej hovädzej koži. Presne také, aké sa v súčasnej dobe nikde na území SR nevyrábajú. Zápisníky a diáre, aké nájdete vo Florencii v Taliansku...

 

Názov spoločnosti...

Ako už bolo spomenuté spoločnosť je rodinného charakteru, a preto aj názov korešponduje s touto skutočnosťou. Názov spoločnosti vychádza z kombinácie priezviska zakladateľov „Hirjak“ a anglického slova „Brother's“ (pozn. v SK: bratia) v angl. skratke: „Bros.“ – napriek anglickému prídavku sú produkty spoločnostivyrábané na SLOVENSKU a jedine z materiálov od tuzemských výrobcov a spracovateľov.

 

 

Veríme, že budete s našimi výrobkami spokojní počas celého času, ktorý strávite s ich používaním.

 

 

Prajeme príjemné nakupovanie v našom e-shope.

bratia HIRJAKOVCI

HIRJAK BROS s.r.o.

NDUwNWI2Z